8 способів, як почати діяти!

 

8 кроків до успіху

На цей раз пропоную вашій увазі прочитати та освоїти 8 кроків, як почати діяти вже й негайно щоб досягти успіху! Можливо вони вам вже давно відомі та надто прості, тоді радо прочитаю про ваш секрет успіху в коментарях…

8 способів, як почати діяти:

1. Покінчіть з минулим!
Якщо у вас в голові є дуже багато проектів, забудьте про них і почніть з чистого листка. Переходьте до наступної справи, лише завершивши попередню. Ви повинні бути зосереджені на чомусь одному.

2. Перелічіть справи
Складіть список всіх речей, які вам необхідно зробити, навіть такі банальні та повсякденні, як прибирання будинку чи прогулянка з собакою.

3. Розподіліть справи за пріоритетами
Виберіть найважливіше з того, що ви повинні зробити протягом дня, тижня або року. Потім виберіть наступну за важливістю справу, і так далі, поки не дійдете до кінця списку.

4. Не відволікайтеся
Усуньте все, що відволікає вас від справ, якими вам дійсно необхідно зайнятися. Не відволікайтеся на книги, телебачення, комп’ютер (особливо соцмережі, сайти знайомств, чати, тощо). Це допоможе вам повністю зосередитися на тих справах, які вам необхідно виконати.

5. Візьміть вихідний
Можливо, вам здасться, що ця порада трохи суперечить іншим. Але якщо ви влаштуєте собі відпочинок, ніхто не помре і світ не перевернеться з ніг на голову, зате потім ви зможете повернутися до роботи зі свіжими силами, підвищивши тим самим свою продуктивність.

6. Наведіть порядок
Наведіть порядок на вашому столі, у вашому будинку, у вашому гардеробі. Будь-який безлад у вашому житті викликає безлад у вас в голові. Усунення гармидеру очищає ваш розум.

7. Перестаньте аналізувати
Іноді ви занадто багато аналізуєте, і це заважає вам рухатися далі. Якщо у вас щось не виходить, не звинувачуйте себе і не зациклюйтеся, ви завжди можете повернутися до цього пізніше, а поки займіться чимось іншим.

8. Мотивуйте себе
Ви так і будете відкладати ваші справи, якщо в вашій голові будуть думки: “Мені потрібно встати, але я не можу, краще я зроблю це пізніше”. Спробуйте знайти нові способи мотивувати себе.

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Інформатор

Цю публікацію надіслано за допомогою форми для повідомлення новин. Основною місією є інформування селян про нові вісті Хутору, району, області, країни та цілої планети Земля...

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *