Майже вдома – короткометражка передісторія до Нарешті вдома

Вони майже тут… Чудернацькі прибульці, які подорожують по далеких галактиках. І вони не шукають неймовірних пригод та не вивчають їх. Ці кумедні створіння просто намагаються знайти собі новий дім, без якого вони лишилися з невідомих причин. Але пригоди вони все ж таки знаходять, а точніше перешкод на їхньому шляху з пошуку домівки. На одній планеті на них нападає страшний хижак, на інший їх вкотре підстерігають небезпечні істоти, або ж на щойно знайденій планеті заважають жити природні катаклізми, а ще перепоною стають жахливі погодні умови. Відповідно, ні на одній планеті інопланетяни не відчувають себе комфортно. Але ось, коли їх ватажок вже втратив надію, вони знаходять нову планету. Планету, яка, можливо, стане для них домом. І це – Земля.

Короткометражний мультфільм «Майже вдома» (Almost Номе) від Dreamworks Animation представив нам Тодд Вилдерман, режисер таких відомих фільмів як «Лісова братва» і «Мураха Антц».

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Інформатор

Цю публікацію надіслано за допомогою форми для повідомлення новин. Основною місією є інформування селян про нові вісті Хутору, району, області, країни та цілої планети Земля...

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *