Експеримент: Будні лопатофона. Розпаковка, розгортання та повсякденне використання.

Вітаю тебе шановний читачу. Це другий запис з всього експерименту. Якщо ти сюди потрапив за незвіданих обставин, то ж я рекомендую відкрити головну статтю, та почати свою подорож звідти.

Головна стаття

Отож, сьогодні я розповім вам про те, як яБколюб страждає чи насолоджується дивом техніки під назвою: Nokia Lumia 1520.
Почнемо звісно з розпакування та комплектації цього чудового девайсу.

1. Розпакування та комплектація

Розпакування:

Одразу скажу що коробочка виглядає гарно, хоча й на дотик не супер приємна. Але зате пікча, що збоку, глаголить що коробку виготовлено з повторної переробленої сировини. Цього досить щоб задовольнити наше его і ми рухаємось далі.

Комплектація

Лопатофон

Все доволі грамотно.
Якщо чесно, то огляди по типу комплектації – це уже давно заїжджена тема, та й продукт явно не першої свіжості. Тому я не буду на цьому акцентувати увагу. А засим, перейдемо одразу до того, які враження викликав телефон у людини, яка не тримала в руках телефон більший ніж 4″

Коротеньке перше враження

Скажу чесно, після того як я розпакував девайс, включив його та налаштував (тут окрема історія про те, що після увімкнення я десь 8 годин ставив оновлення на нього. Я не жартую, він мене постійно просив качати нові патчі, ставив бутався і тд.) – я був приємно вражений якістю зображення та дуже гарно проробленим інтерфейсом. Windows Phone повністю перебудували. Також мене здивував імпорт даних з айклауд. Достатньо було ввести свій айклауд логін та пароль, як вінфон імпортнув всі мої контакти, календарі та купу інщої фігні. Це дуже зручно якщо у вас є і віндовсятницькі девайси, і еплівські. Також працює закидування нових контактів в айклауд.

Отож перейдемо до перших трьох пунктів з моєї головної статті:

Повсякденне використання в офісі

Телефон ідеально підходить для роботи коли ви сидите. Тут вам і подивитись фільм, і послухати музику, і зробити дзвінок. Найбільш уживані програми ви собі виносите на робочий стіл і юзаєте скільки влізе. Не всі програми підтримують landscape орієнтацію, нажаль. Адже девайсина дозволяє.
Клавіатура по вигляду схожа до еплівської, але не така інтуїтивна, чи що. Чкажу чесно, коли я тайпаю на яфоні чи япеді, я роблю значно менше помилок. І це не упереджена думка, я чесно намагався бути максимально безпристрастним. хоча розташуання клавіш і майже всіх знаків пунктуації – здебільшого однакове і там і там. Але при тайпінгу, чомусь епл клавіатура вибирала саме ті букви які мені тре, в той час коли віндовзятницька мені тикала то ю замість б, то ч замість с. І тд 🙂

Взагалі, досвід використання в офісі можна віднести до позитивного, коли телефон просто собі лежить, або вам треба швидко переглянути якийсь файл, чи закинути дані як на флешку і всяке таке. Дуже зручно що є місце під карту пам’яті + вбудованої 32 гігбайти в наймолодшій моделі. Нажаль я не тестав аудіоплеєр, не думаю що він би мене сильно розчарував. Зате фільми в хд якості ішли на ура. Правда довелось відео конвертувати, тому що mkv формат він не читає.

Єдина незрчуність – ви не зможете просто зірватись з місця і кинути його в кишеню. НЕ влізе. Тобто в мою він влазить, але не всім поталанило мати такі широки кишені як моя 🙂
Користування в офісі: 8 з 10

Повсякденне використання в транспорті

Це болюча тема. Після того як ви кілька днів покористуєтесь ним в офісі, що було в моєму випадку, я виріщив взяти його додому. І в перший же вечір я їхав у трамвайці стоячи. Перша проблема – ви не зможете ним користуватись в транспорті. Ніяк не зможете. Тобто якщо ви не сидите. Для даного девайса потрібні обидві руки. Ви фізично нічого не зможете зробити однією рукою. Взагалі нічого.
Дуже не зручно коли треба комусь зателефонувати. Прийняти дзвінок легше, тому що при вхідному дзвінку достатньо слайднути великим пальцем вверх. А от при вихідному, треба вверху тицьнути на піктограмку телефону. Ви звісно її можете вниз перемістити, але це вас теж не сильно врятує, адже ще треба знайти потрібний номер, а це доволі накладно робити однією рукою.
За користування лопатомфоном в транспорті я б поставив телефону 3 з 10-ти.

Повсякденне використання на дворі

На дворі у вас ті ж проблеми що й у транспорті, хіба що у вас на дворі завжди вільні обидві руки. Але особливістю двору є те, що дуже часто виникає потреба запускати камеру – тут фізична кнопка камери, яка розташована збоку, нас рятує.
З недоліків дворового використання – великий екран. Якщо десь моросить дощ або сніг, то ваш екран дуже швидко покривається водою і стає неклікабельним. Чим менший екран тим його легше прикрити. В даному ж випадку – дуже не зручно.
Але загалом, девайсом можна користуватись на дворі. Правда знову ж таки, це вимагає обох рук.

В загальному, ось основні недоліки чи переваги з якими я зіткнувся за 2 тижні юзання телефону:
Недоліки:

  1. Кнопка виклику фотика. Постійно на неї натискаю. Правди ради, мушу зауважити, що проблема вирішилась коли мені приїхав чохольчик на лумію. Тепер я її не зачіпаю, ту кнопочку, але все одно, це виглядає як якийсь хак. Не хочеш чохла, доводиться миритись з постійним фотиком. Особливо під час розмов.
  2. Розмови. Дуже важко звикнути до динаміка, перші кілька днів доводилось вухом шукати динамік, тому що розмову чують всі оточуючі окрім тебе. Якось він так дивно спроектоаний, що просто піднести вухо до щілини – не достатньо. Щоб не чули оточуючі звук треба скрутити до 4-5/10 а тоді сам перестаєш чути і треба точково потрапити в вухо
  3. Дога зарядка. Реально. Щоб зарядити телефон від 0 до 100 потрібно 12 год на рідному ЗП. Якщо підключити еплівське зарядне, з силою струму 2А (в рідному 1А) то телефон пише що заряджається повільніше. Але я не тестав наскільки він повільніше чи швидше за таких умов зарядиться

Переваги:

  1. Батарея. Страшенно здивувала батарея. Я дуже активно юзав девайс і вже другої зарядки мені вистачило на 2 доби. Третя протрималась дві доби і пів дня. Зараз проходить четверта зарядка. Це при тому що у мене постійно увімкнений вайфай, геолокація, і я постійно бавлюсь в одну гру: Hill Climb(аналог еластоманії)
  2. WiFi модуль, лапає віфі навіть тоді коли мій яблодевайс каже що нема мереж. Не знаю з чим це пов’язано, але гарно.
  3. Якість екрану. Ігнорував мікро краплі коли я йшов під дощем. Яблодевайс, зазвичай, дуже чуттєвий до такого

Посилання на усі статті (будуть ставати активні по мірі написання):

  1. Вступ
  2. Розпаковка, розгортання та повсякденне використання – Ви зараз тут
  3. Мультимедіа, ігри та батарея
  4. Висновки
Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *