Експеримент: Будні лопатофона. Вступ.

Лопатофон

Так вже сталось, шановний читачу, що я сподвижник релігії Apple. Я від найпершішого (пробачте за таке поєднання) разу, закохався у творива рук Стіва Джобса та його команди. Ось уже багато років з мого вжитку не виходять яБкопхон, яБкопед, яБук про, а від недавна я став власником і яБкомака з діагоналлю 27″. Тому про досвід користання яБкотехнікою мені дізнаватись не від гугла. Так вже трапилось, що на презентації, восени, Тім Кук представив світу щось не чуване: два нові яБкопхони від яБка, один нормальний, а один лопата! Світ звісно проковтнув і почали трубити навколо переможні оди. Але я і багато міліонів консерваторів, які залишились вірними тому, хто породив все що відоме яБкове – сказали: “от п..д..р..с людина нетрадиційної сексуальної орієнтації!”. І виявились праві! бо місяць тому, Тім Кук таки у цьому зізнався.

І як, заявивши собі: “ніколи на світі”, почав збирати копійку до копійчини, щоб замінити своє стареньке щастя в образі 5-го яПхону, на 6-й. І нарешті відчути всі переваги зчитування відбитку пальця у 20-ти градусний мороз, коли того пальця від Точ Яді уже не відірвеш.

Та несподівано, трапилась зі мною цікава подія!
2 місяці тому, компанія N-Ix, яка займається розробкою ПЗ за принципом: а ми вам зробим, тіко заплатіть аутсорсу, оголосила що буде приймати перший в україні хакатон Garage48. Хтось з моїх знайомих скинув мені це запршення і я як чесний девелопер, мав таку спокусу, запрошення прийняти. Від себе добавлю, що це був мій перший хакатон.

Про те як він відбувся і що з того вийшло ви можете почитати осьдо.

Цей пост не про хакатон. А про те, що ми перемогли і на нагородженні нам сказали що наші подарунки “в дорозі”. Ну звісно ж, я подумав: “і тут киданули сволочіочікування свята краще самого свята” – пішов додому. Аж ось, вчора, мене спіткала приємна новина: Приїхав мій подарунок. І виявилось що подарунок це Nokia Lumia 1520. Лопатофон з УВАГА!!!: 6″ екраном Упаковочна коробка з лопати

І звісно ж я, як і кожен хардвародрочерлюб не зміг просто так взяти і перепродати цю девайсину. Я наважився провести безпрецедентний експеримент: Уявивши себе 40-ка кілограмовою блондинкою з болонкою на руках, і з 6-ти дюймовою лопатою біля вуха. Одразу було замовлено захисну плівку на екран а також чохол, і на без того не тоненький девайс (Усе заради збереження товарного вигляду. Мені його ще потім продавати).

Я, як людина високоосвідчена, чи освічена, чи як воно там пишенься… ай ладно. Експеримент має мати якісь конкретні цілі.

Отож цілі експерименту:

 1. Survive!
 2. Оцінити виживання індивіда в умовах наближених до реального життя.
 3. Оцінити виживання устаткування в умовах наближених до реального життя індивіда.
 4. Провести заміри ефективності виконаної роботи за допомогою устаткування.
 5. Провести заміри зручності виконання роботи за допомогою устаткування.
 6. Провести заміри руйнації кори головного мозку до та після експерименту. Отримані результати занотувати.
 7. ??????
 8. PROFIT

А якщо більш конкретно та серйозно:

 1. Повсякденне використання в офісі
 2. Повсякденне використання в транспорті
 3. Повсякденне використання на дворі
 4. Керування файлами
 5. Прослуховування музики
 6. Перегляд фільмів
 7. Програми
 8. Ігри
 9. Файл шарінг
 10. Інтеграція із соц мережами
 11. Фото/Відео
 12. Батарея

Тривалість експерименту 2 тижні.

Дата початку експерименту: 24.12.2014
Дата закінчення експерименту 07.01.2015

Контрольні заміри будуть проводитись кожного дня. Інформація буде детально записуватись та на її основі підготуються звіти.

Далі я опрацюю зібрані дані, та спробую у кількох наступних статтях описати усі суб’єктивні враження від тимчасової міграції на такий чудовий девайс як лопатофон!

Посилання на усі статті (будуть ставати активні по мірі написання):

 1. Вступ – Ви зараз тут
 2. Розпаковка, розгортання та повсякденне використання
 3. Мультимедіа, ігри та батарея
 4. Висновки

Кілька світлин для затравки:
Порівняння Lumia 1520 з iPhone і nexus 5
Цілий світ на долоні
Лопатофони
Лопатовухо

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Вам це має сподобатися...

1 відгук

 1. вафвфы сказав:

  Зробіть огляд на біюджетні супутникові ресівери + софт та прошивки до них, наприклад плеєр UOPlayer для ресіверів на базі ОС Спарк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *