• нагла поміч. Часті питання та відповіді на них.

  • 1745   

Допомога в користуванні порталом. Інформація цієї сторінки містить дані про швидкий старт, з чого почати та як користуватися сайтом.

Питання: Як можна додати публікацію?

Відповідь: Все надзвичайно просто! Необхідно гарно обдумати чим ви бажаєте поділитися з односельчанами.

А далі:

  1. Натискаєте на посилання “СПОВІСТИТИ ВІСТЬ“, воно розташоване в головному меню, що вгорі сторінки. Після чого потрапляємо на “форму для повідомлення новин”
  2. Вказуємо заголовок, набираємо основний текст публікації (бажано з малюнками і/або відео, а також вказанням джерела інформації, якщо це не є ваше творіння).
  3. За необхідності завантажуємо зображення, яке буде показано як “прев’ю” до публікації, коли вона потрапить на головну і/або в найкращі публікації.
  4. Потім обираємо категорію, яка найкраще підходить по тематиці до публікації яку ви хочете опублікувати.
  5. Вписуємо мітки (теґи, набір слів та словосполучень, що найраще відповідають основному змісту публікації, за яким її потім зможуть знайти користувачі, читаючи дописи з аналогічними мітками).
  6. Вказуємо своє ім’я та адресу поштової скриньки, та за бажанням вебсайт.
  7. Проходимо перевірку на людяність.
  8. Наче все, тепер можна натиснути “Відправити”, щоб надіслати свою публікацію адміністрації.

Проте радимо уважно перечитати свій текст, адже у вас вже не буде змоги вносити правки після надсилання. Переконайтеся чи це саме те, що має побачити спільнота.

Питання: Куди потрапляють мої публікації і чому їх ще немає на сайті?

Відповідь: Оновіть кеш свого браузера (натиснувши Ctrl + F5). Жартуємо. Насправді вам необхідно дочекатися затвердження новини адміністрацією сайту. Ми залишаємо за собою право змінювати та доповнювати текст вашої публікації. А також можемо відмовити у її розміщенні без повідомлення причини.

Питання: А як залишати коментарі?

Відповідь: Внизу кожного допису є відповідні поля (обов’язкові помічено зірочкою), після їх заповнення можна залишити коментар (без реєстрації). Зверніть увагу – іноді коментарі вимагають затвердження адміністрацією.

Питання: Чи можна (і як саме) зареєструватися?

Відповідь: Реєстрацію, як таку, на сайті скасовано. Для того щоб залишити коментар вам достатньо раз заповнити необхідні поля і в подальшому (за умови використання того ж браузера) сайт вас запам’ятає. А для сповіщення вістей можна скористатися “формою для повідомлення новин“.

Питання: Я колись реєструвався, проте не знаю як тепер увійти на сайт?

Відповідь: Реєстрацію, як таку, скасовано. Проте якщо ви бажаєте писати та повідомляти цікавий та корисний контент, то можете сконтактуватися з адміністрацією за допомогою “форми зворотнього зв’язку“. І ми створимо вам обліковий запис, а також надамо інструкції по використанню.

Питання: Чому видалили мій обліковий запис?

Відповідь: Після переїзду на новий двигунець, в силу певних причин та обставин, ми вирішили не відновлювати дані користувачів.

Питання: Куди ділися реєстрація, рейтинги, чат, сільрада?

Відповідь: Після переїзду на новий двигунець, в силу певних причин та обставин, ми вирішили не відновлювати певні функції, які були на сайті раніше.

Питання: Як мені голосувати за вісті?

Відповідь: Найкращою оцінкою до публікації буде ваш коментар. Оцінювання як такого немає. Як варіант – можете ставити своїї емоції до тієї чи іншої публікації на нашій сторінці на Пискокнижці.


Вам не вдалося знайти відповідь на своє питання? Нам дуже прикро…
Зв’яжіться з нами через форму зворотнього зв’язку.