ЛАГіДНА УКРАЇНіЗАЦіЯ – продовження…

Орест Лютий. „Лагідна українізація“

Дорога родино, любі друзі та шановні гості села! Сьогодні пропоную вам ознайомитися з новими наробками та творіннями від проекту “ЛАГіДНА УКРАЇНіЗАЦіЯ”, про який вже писали раніше. На цей раз Студія кустарних та самодіяльних фільмів «САМО-ГОН», котра представляє Авторський проект профессора антропології Ореста Лютого, пропонує нові штири 4 випуски своїх робіт. Вмощуйтесь зручненько, та приємного вам перегляду!

Обережно, нецензурна лексика!

Застереження!
Застереження!
Даний мистецький проект створено виключно для розповсюдження в мережі інтернет за всіма законами пародійного жанру.
Будь яке звинувачення авторів у розпалюванні міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, ксенофобії, расизмі та класовій ненависті є неприпустимим і свідчить про недостатність інтелекту та освіти, тупість і розумову обмеженість у адептів подібних звинувачень.
Автори проекту принципово не співпрацюють з жодною політичною партією і не належать до жодних політичних, громадських та інших угруповань. Всі сюжети проекту та тексти пісень створено за мотивами усиєї тієї хуйні, що пишуть на форумах резиденти різних людиноненависницьких ідеологій.
Не бажано переглядати дане видео людям із нестійкою психікою, схильних до екстремізму, тероризму, побутового насильства, розумово неповноцінним примуркам, людям із синдромом пострадянського даунизму, дебілам,проплаченим тролям, вагітним жінкам, дітям до 18-ти років та особам з ознаками шизофренії та параноїдальних станів.
Заборонено перегляд людям без почуття гумору!!!

У супроводі Народного антитоталітарного ансамблю СТАЛІН унд ГИТЛЕР КАПУТ Пісні з альбому А Я – НЕ МОСКАЛЬ Виконує проффесор антропології ОРЕСТ ЛЮТИЙ.
«ГРУДИ №6 (Мурка)»
«АХ, БАНДЕРО – УКРАїНСЬКИЙ АПОСТОЛ!»
«КГБ ПРАЦЮЄ»
«З ЧОГО ПОЧИНАЛАСЬ МОСКОВІЯ?»

З.І. Відео з запрошенням на фестиваль “Бандерштат-2012”
«Запрошення на фестиваль “Бандерштат-2012”

Орест Лютий вконтакте та у facebook.

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Інформатор

Цю публікацію надіслано за допомогою форми для повідомлення новин. Основною місією є інформування селян про нові вісті Хутору, району, області, країни та цілої планети Земля...

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *