Legend — збірка foobar2000 у вінтажному стилі

ащщифк2000 — free media player
До недавна я був палким прихильником одного такого файнезного музичного центру, котрий нажаль поширпюється на платній основі… Звісно мені, як більшості українців, шкода витрачати кошти на те що можна використовувати безкоштовно… Проте в силу певних обставин доля заставила мене пошукати альтернативу улюбленого програвача…

ащщифк2000 Legend — найкращий безкоштовний плеєр
Декілька разів намагався перейти на щось інше, але завжди натрапляв на щось не смачне не дороблене, або ж запутане… безглузді комбайни, котрі вміють все, і можуть мало не варити каву мене не цікавили… Навіть той самий foobar2000 був мною випробований кілька разів та в різних модифікаціях… і тут на однім досить популярнім сайті надибав збірку, яку власне і пропоную сьогодні вашій увазі.

Якщо вам ще не відомо, то foobar2000 це сучасний безкоштовний аудіоплеєр для платформи Windows. Деякі з основних особливостей включають повну підтримку Unicode та ReplayGain, а також вбудовано підтримку найпопопулярніших аудіо форматів (MP1, MP2, MP3, MP4, MPC, AAC, Ogg Vorbis, FLAC / Ogg FLAC, WavPack, WAV, AIFF, AU, SND, CDDA, WMA (lheubt формати можуть підтримуватися при установці відповідних плаґінів та модулів). У програмі використаний новий формат плейлистів (m3u8) і підтримується читання APEv2-тегів з файлів MP3 (id3v2 не підтримується).

Збірка foobar2000 Legend зроблена у вінтажному стилі, та нагадує собою ретро програвач вінілів. Дизайн продуманий до найдрібніших елементів. Все просто, лаконічно та довершено. Якраз саме те що мені було потрібне… Звісно бібліотека тут нікудишня, проте музика відтворюється набагато смачніше ніж в голому foobar2000. Про усі елементи, що були включені до збірки ви зможете дізнатися на сторінці проекту.

Актуальна версія — 1.6.2 (2 травня 2012 року) містить оновлені компоненти та ядро foobar2000 v1.1.11.

Домашня сторінка збірки

Завантажити збірку Legend

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

шПійон

Перший хлопець на селі. Виконуючий обов'язки Голови Сільради.

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *