Lexus RX350 за 35 тис. $ – міф чи реальність?

Мабуть вже давно нікого не здивувати китайською винахідливістю, щодня “косоокі” браття наші менші видають такі перли, що вже ніхто й не дивується. Ні ціни (в порівнянні з нашими аукіонами… єдиний недолік та відміннсть, окрім ціни, – це ще й час доставки), ні якість (звісно є багато ширпотрепу, проте й добротнім речам за низькі та доступні ціни є місце бути), ні безкоштовна доставка в будь-який куточок нашої планети їм не страшні. І коли вперше потрапити на терени інтранету та побачивши огляди таких дописувачів як ми з вами, диву даєшся – це не реально, та не може це так дешево коштувати… Проте здебільшого це все є достовірною інформацією і ви можете замовити з доставкою додому все від ґандона до патрона.

Lexus RX350

Нещодавно потрапило в поле мого зору одне відео про перетворення позашляховика нікому не відомого бренду “Byd” в авто преставницького класу від “Lexus”.


Переглянути відео

Рецепт простий як двері: Берете гріши (в Україні в офіційного постачальника це від 21 до 27 тисяч вічнозелених американських гривень) купуєте собі модель з тією комплектацією на котру вам не шкода, задля проведення експерименту Далі замовляєте з Китаю набір лейблів, котрі необхідно вліпити взамін нікому непотрібних невідомих від Byd. І в результаті у вас авто за 95 тисяч $. Ага?

Формула доволі проста: BYD S6 (~27 тис $) + набір лейблів (ну нехай воно коштуватиме навіть 5 тис. $, хоч гадаю значно дешевше) = Lexus Lexus RX350 (середня вартість 95 тис $)

А вам слабо?

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Інформатор

Цю публікацію надіслано за допомогою форми для повідомлення новин. Основною місією є інформування селян про нові вісті Хутору, району, області, країни та цілої планети Земля...

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *