Невидима reCAPTCHA для людей та нещадна до ботів

Невидима reCAPTCHA

Невидима reCAPTCHA – нещадна до ботів, легка для людей!

Захист сторінок від небажаного вмісту та інших дій зловмисників

Перевірка на людяність стала своєрідною “даниною моді”, такою собі необхідністю вберегти сайт від усіляких роботів, шкідливих ботів та хитрих скриптів. Відповідно при реєстрації чи якійсь іншій процедурі, яка зумовлює певний вплив на сторінку (наприклад, залишення коментаря, авторизація, тощо), користувачеві необхідно пройти перевірку. На даний момент найпопулярнішим варіантом такого захисту є система reCAPTCHA від Ґуґла. Є звичайно ще варіанти з розшифровуванням усіляких цифр і літер на фото, але погодьтеся – це відстій! Недарма Ґуґл ще в 2014 році відмовився від такого знущання над користувачами, віддавши перевагу більш простій та зручній системі перевірки.

Невидима reCAPTCHA

Мінімалізм reCAPTCHA – її перевага для користувачів

Ще в той час, коли reCAPTCHA стала надпростою і мінімалістичною, це було своєрідним проривом. Адже що може бути простіше: клікнув у відповідне поле і вуаля – поставив галку… Здебільшого навіть прості рухи мишкою збільшували шанси того, що алгоритм розпізнає людину. Та як виявляється і це ще не межа досконалості – Ґуґл презентував оновлену систему reCAPTCHA, яка практично повністю невидима для людей.

 

Невидима reCAPTCHA – ти робот?

Невидима reCAPTCHA використовує технології машинного навчання та у фоні відслідковує поведінку людини в нетрях, наприклад IP-адресу, рухи вказівником миші по екрані, тощо. Відповідно користувачеві вже не потрібно буде нічого натискати чи щось підтверджувати. А ось якщо алгоритм reCAPTCHA не впевнений, вмикається стандартний процес перевірки, коли достатньо обрати на фото ті елементи, що відповідають вказівкам вгорі, над пропонованою фотографією чи колажем з кількох фото.

Джерело

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

шПійон

Перший хлопець на селі. Виконуючий обов'язки Голови Сільради.

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *