Нотатки про перспективні стартапи, або за чим майбутнє

перспективні стартапи

“Тицьни тут, щоб розпочати свій стартап!”

Чи звернули ви увагу на те, що останнім часом стартапи дуже швидко “вмирають”?

Можливо справа в тім, що вони намагаються зайняти нагріте кимось місце? Ґуґл (Google), Ябко (Apple), Пискокнижка (Facebook), Цвірінькалка (Twitter), Інстаґрам (Instagram), Ватцап (WhatsApp) та інші гіганти, які починали своє існування в гаражі, гуртожитку, на дивані чи в якісь іншій дірі, стали законодавцями моди, після їх появи практично кожен почав хотіти створити певний аналог та увірвати свій клаптик пирога. Така собі парадигма нового способу життя та мислення.

Творіння стартапів

Процес генерування ідей – це справа не легка!

Ось і все! Так, все!

І навряд в наступні кілька років буде щось схоже, мабуть не буде таких потужних проектів. Такий собі закон життя та існування. Адже основні гравці ринку вчасно зайняли свою нішу. А в своєму розпорядженні мають стільки ресурсів, що в змозі придбати нового конкурента ще той в зародку. Ні, звісно ж будуть тисячі спроб, проте такого «буму» в цій царині вже не варто чекати.

Але це лиш лірика… Потрібно розвивати перспективні стартапи!

Як створюються стартапи?

Як це працює?

Чому ж бум віртуальних стартапів притихає?

Ну все дуже просто. Соціальна мережа одна, модерновий смартфон (комп’ютеро-ґаджет) – один, месенджер для спілкування – також один, і так далі.
Я навіть не знаю, що б то таке мали придумати конкуренти Пискокнижки щоб переманити до себе її користувачів. Ґуґл намагався, коли випустив Ґуґл+, проте щось в них не дуже вийшло. Вконтакт заманював купою відео та музики і якщо ще хтось користується цією соцмережею, то варто її власникам обмежити доступ до цього контенту, чи зробити його платним і вже точно “до побачення”.

Лідер відео-дзвінків Skype, що б там хто не казав, також стійко тримається. Жоден з аналогів не пропонує таку кількість функцій та гнучкість налаштувань. Щоправда з кожним оновленням та появою нових “фіч”, він починає втрачати стабільність, як завжди – старі баґи переписують новими.

Але стаття зовсім не про це.

Перспективні стартапи width=

Тяжкий шлях стартапу – від ідеї до її втілення…


А про те, що одним ай-ті не будеш ситий. Видовища видовищами, а їсти людям потрібно. І девайс на хліб не намастиш, і чай Ябком не поцукруєш. Мабуть, найперспективнішим буде новий тренд – off-лайновий. Пов’язаний з виробництвом “біо” їжі та інших благ цивілізації, що пов’язані з цим. Чому світова спільнота ще не усвідомила всього цього? Можливо через те, що Ларрі Пейдж, Сергій Брін, Білл Гейтс, Пітер Тіль і, звичайно ж, Ілон Маск не пропіарили якісь перспективні стартапи на тему їжі.

Білл Гейтс взявся за технології систем очистки води. Маск також вже не пише програмне забезпечення і вирішив повністю перемкнутися з віртуального на реальний світ: космос, автотранспорт, автономне живлення для будинків, акумулятори для цього всього, тощо. Скоро люди усвідомлять, що віртуальними благами не нагодуєш зростаючу популяцію Землі. А енергоресурси з теперішнім рівнем технологій (а особливо марнотратства та засмічування) все ж таки лімітовані.

Майбутні перспективні стартапи

Майбутнє вже на порозі!


Відповідно наступний виток еволюції – це популяризація реальних стартапів. тобто, стартапер найближчого майбутнього це прогресивний фермер, зоотехнік, біолог, який скрупульозно генеруватиме нові способи дешевого виробництва їжі та отримання чистої питної води.

Якось так! Це і є перспективні стартапи…
Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Інформатор

Цю публікацію надіслано за допомогою форми для повідомлення новин. Основною місією є інформування селян про нові вісті Хутору, району, області, країни та цілої планети Земля...

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *