Отримайте до 16 ґіґабайт на Dropbox’і вже сьогодні!

Вільного місця на жорсткому диску все менше і менше, а нові HDD суттєво подорожчали? Не біда!

Dropbox File Hosting

Мабуть багато хто з вас вже чув про такий “хмарковий” сервіс як Dropbox, котрий дозволяє зберігати ваші файли (відео, фото, музику, документи та інше) на віддаленому сервері в інтернеті з можливістю отримати до них доступ з будь якої точки світу за допомогою спеціального програмного забезпеченн (ПЗ) через інтернет. Програма-клієнт встановлюється на ваш персональний комп’ютер (ПК) або мобільний девайс (планшет, мобільний телефон аля смартфон) і у вас появляється змога обмінюватися інформацією між своїми пристроями через Dropbox. Також ви можете “розшарювати” теки своїм друзям – закидувати будь-який контент, котрий буде доступний для них, а вони в свою чергу можуть чимось ділитися з вами завантажуючи у вашу(і) теку(и) щось цікавеньке.

Dropbox Referrals

Цікаво, ні? Так отож! Тому хутенько реєструватися (за що вам буде нараховано 2 віртуальних ґіґабайти дискового простору), пройшовши своєрідний квест вам почергово буде доплюсовано по 250 мегабайтів (ознайомлення з основами сервісу, встановлення клієнтської програми від Dropbox’у на вашому ПК, завантаження файлів у ваші віртуальні теки, встановлення програми на іншому комп’ютері, розшарення файлів та тек друзям і колегам, запрошення друзів до системи*, встановлення програми на ваш смартфон).

* А тепер увага! За кожного друга, якого ви приведете в систему, вам додатково буде нараховано по 500 мегабайтів місця, а не 250. Скільки така можливість триватиме наразі не відомо, тому не зволікайте! Запрошений також отримує додаткові 500 МБ!

Таким чином можна “зколекціонувати” до 16 ґіґабайт (для вільних користувачів, та 32 ҐБ для платних підписників) віртуального місця. А якщо ви вже запрошували до Dropbox, то усі реферали вам буде перераховано по новій системі.

Прийму в знак подяки за цю публікацію від кожного з вас, шановні хуторяни, по 500 МБ!

Мій лінк на реєстрацію нового користувача.

Дякую за терпіння та увагу!

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

hamlotake

В інтернеті, як і в житті, - тебе зустрічають по аватарці, а проводжають по вмінню відокремлювати комами дієприслівникові звороти.

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *