Peel P50 – мабуть найменше авто у світі

Peel P50 - мале мацьопство
Найменший автомобіль Peel P50, який було випущено в Англії в 1962 році. Він проектувався з розрахунку – «одна людина та одна сумка».
Англійский ретромобіль Peel P50
Ця “машєнка” вміщала лише водія і зі своїм 49-кубовим двигунцем розганялася до 64 кілометрів на годину.Peel P50 1962 року випуску
Цікаво, що в коробці передач цієї машинки не було заднього ходу. Але це не було проблемою для власників даного авто, адже при вазі автомобіля в 59 кілограмів (кузов був виконаний з скловолокна) його легко можна було розвернути на місці, просто піднявши з однієї зі сторін за бампер.

Переглянути відео

Гадаю це саме те, те саме що потрібно великим мегаполісам! Адже власне з такою тачилою не повинно б було бути пробок – маневрено об’їхати можна будь яку перешкоду, “пролізти” там де трактори не взмозі… Коли вже наші “фермери” зрозуміють, що потрібно ремонтувати дороги, а не купувати собі джипаки?

Я б не відмовився від такого чудового мініавто, а ви?

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Інформатор

Цю публікацію надіслано за допомогою форми для повідомлення новин. Основною місією є інформування селян про нові вісті Хутору, району, області, країни та цілої планети Земля...

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *