Подорож від Сонця до Юпітера зі швидкістю світла

Ну що ж, про те як далеко від Землі розташоване Сонце вам вже відомо і у вас вже є певні уявлення про розміри та пропорції нашої сонячної системи. А тепер вашій увазі пропонується відео, автор якого максимально намагаючись відтворити все як воно є насправді, показує рух фотону що прямує від Сонця до Юпітера.

Так історично склалося, що для нас у нашому звичному “приземленному” розумінні світло рухається неймовірно швидко і це найшвидше, що можна було б собі уявити з усього того що ми маємо змогу спостерігати на нашій планеті. Однак насправді у порівнянні з величезними відстанями, які ми можемо спостерігати у всесвіті воно дуже повільне. Це анімаційне відео демонструє в реальному часі подорож фотона, що був випромінений з поверхні Сонця, через певну ділянку сонячної системи і аж до Юпітера, людської точки зору.

Щоправда автор дозволив собі певну свободу у вирівнюванні планет і астероїдів, а також ігноруючи закони відносності щодо того, що фотон насправді “бачить” або як переживається час зі швидкістю світла, проте загалом він постарався відобразити все якомога більш правдоподібніше, дотримуючись розмірів, пропорцій та відстаней всіх об’єктів, роблячи відео якомога реалістичнішим. Також він вирішив закінчити відео-анімацію відразу після Юпітера, щоб тривалість відео була менше години, адже продовження можна собі дофантазувати опираючись на побачене в 45 хвилинному відео.

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

шПійон

Перший хлопець на селі. Виконуючий обов'язки Голови Сільради.

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *