У Львові за підтримки Кластеру ІТБП було засновано Львівську Школу Програмування

Львівська школа програмування

З початку червня у Львові почала функціонувати Львівська Школа Програмування (www.code-school.lviv.ua). Метою створення школи є підготовка кваліфікованих розробників програмного забезпечення, з урахуванням вимог українських та міжнародних ІТ компаній. Школу засновано за підтримки Львівського Кластера Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг (ІТБП) на базі вже функціонуючої Школи Тестування Програмного Забезпечення (LQAS).
Станом на сьогодні у Школі розроблено та реалізується навчання 2 курсів по вивченню мови С++: базовий та розширений. Відбір учасників відбувається на основі співбесіди (для базового), а також співбесіди та тесту (для розширеного курсу). Навчальний процес розрахований на термін від 1 до 3 місяців. В найближчій перспективі розробники навчальних програм Школи планують запропонувати абітурієнтам та випускникам закладу додаткові теми для вивчення (Java та інші сучасні мови програмування).
Після закінчення 1- або 3-місячного курсу навчання на усіх випускників чекає об’єктивна оцінка рівня отриманих знань. Саме результати такої перевірки допоможуть провідним ІТ компаніям, що представлені у Львові, обрати собі працівників відповідно до внутрішніх вимог рівня кваліфікації. Школа Програмування формує базу своїх випускників та поширює її серед компаній, що входять до ІТ Кластера, таким чином сприяючи швидкому працевлаштуванню випускників. Навчальні курси адаптовані як для програмістів, що мають практичний досвід у галузі, так і для тих, хто лише планує змінити рід діяльності та стати розробником програмного забезпечення.

*Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес Послуг (www.it-bpo.lviv.ua) – асоціація провідних компаній Львова у галузі інформаційних технологій та аутсорсингу бізнес послуг. Метою даного об‘єднання є розвиток людського капіталу в регіоні у співпраці із закладами вищої освіти та органами місцевого самоврядування, стимулювання інноваційної складової ІТ-галузі та просування Львова як одного з найбільш перспективних центрів розвитку галузі інформаційних технологій у Східній Європі. Кластер утворюють компанії SoftServe, Eleks Software, N-iX, Itera Consulting, Intelex, Arivo Solutions та Техніка для Бізнесу. У Львові галузь інформаційних технологій налічує понад 50 компаній та близько 10 тис. фахівців. Це одна з лідируючих галузей економіки у Львові та в Україні за темпами росту в 2012р. Галузь ІТ бізнес-послуг разом зі сферою туризму визначені Стратегією конкурентоспроможності міста Львова пріоритетними кластерами для розвитку економіки. Стратегія конкурентоспроможності розроблена командою експертів Львівської міської ради, Фонду «Ефективне управління» та американської консалтингової компанії MonitorGroup. Вибір пріоритетних галузей здійснювався на основі результатів кластерного аналізу.

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

Інформатор

Цю публікацію надіслано за допомогою форми для повідомлення новин. Основною місією є інформування селян про нові вісті Хутору, району, області, країни та цілої планети Земля...

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *