Як брешуть різні знаки зодіаку?

Zodiac

Ну що ж селяни та гості хутору, продовжуємо тему зі знаками зодіаків?.. snoozer_koo-koo_mini

Ще з самісінького дитинства нас вчили батьки, що казати правду дуже легко, корисно і приємно. І саме так написано у вічних книгах… Але так склалися обставини, розташування планет, зірок, хмаринок над нашими головами, що практично всі грішимо брехнею. Одні більше, інші – менше, хтось заради вигоди, а є й такі, що просто заради того щоб збрехати.

Деякі з нас прикрашають дійсність – сірі будні, деякі намагаються уникнути неприємної відплати за свої вчинки, помилки і промахи. Все це теж закладено в нас зірками . Ось власне про те «як і навіщо брешуть представники тих чи інших знаків Зодіаку», а також про способи викриття брехні ми і поштампуємо тут.

Як розпізнати брехню Овна

Овни брешуть «для порятунку». Проте в основному чинять це для порятунку себе, коханого. Якщо їм не хочеться щось для когось робити, вони придумають тисячу відмовок, вигадають цілу історію з кількома персонажами, обставини якої не дозволяють їм прямо зараз все кинути і виконати чиєсь прохання.
Але при цьому клянуться, що обов’язково допоможуть, як тільки з’явиться час. І знову брешуть. Їм здається, що в якийсь момент прохач зрозуміє – він стукає в зачинені двері, і відстане. Часто так і трапляється. Ось тільки через певний час і Овнам починають відмовляти, навіть якщо до цього людина ставилася до представника цього знаку з щирою симпатією. Тим більше що викрити Овна в брехні не дуже важко – достатньо просто проаналізувати їх «відмазки» – зазвичай логіки в них дуже мало.

Як розпізнати брехню Рака

Ракам брехня на властива. І якщо вони вдаються до неї, то лише виключно в тих випадках, коли правду говорити не можна. Наприклад, вони можуть сказати дитині, що «собачка знайшла собі нового господаря» , якщо собака загинула, або що «тато поїхав у тривале відрядження», якщо батько залишив сім’ю.
Так Раки огороджують близьких від переживань. Збрехати ж заради своєї вигоди – для Раків нижче власної гідності. Вони навіть життєві історії намагаються не прикрашати, вважаючи, що правда в будь-якому випадку цікавіша вигаданої історії. Та іноді відсутність гнучкості стає для Раків проблемою в спілкуванні з оточуючими, оскільки не маючи звички брехати, представники цього знаку вимагають цього і від інших, менш правдивих знаків. Зрозуміти ж, коли Рак бреше, простіше простого, достатньо пильно подивитися йому в очі – він знітиться, почервоніє, і стане зрозуміло, що йому соромно за свій обман. Але, як правило, вибачень ви від Рака не дочекаєтеся. Як вже було написано, він бреше лишень по якійсь дуже серйозній причині, відповідно й вважає, що він робить це заради високої мети.

Як розпізнати брехню Терезів

Терези брешуть і самі себе сварять, хоча брешуть вони в основному самі собі. Причому найчастіше їх брехня – це банальна спроба знайти душевну рівновагу. Вони можуть намагатися переконати себе в тому, що у них все відмінно, навіть якщо проблеми буквально ломляться у двері і у вікна їхнього життя.
«Техніка страуса» часто грає з Терезами злі жарти, оскільки зазвичай виявляється, що підлога – бетонна. Своєю брехнею Терези й шкодять виключно собі. У відносинах ж з друзями та родичами, тобто з тими, хто знає їх «як облуплених», представники цього знаку прямолінійні до крайності, їм складно обманювати, бо переконавшись ще в дитинстві, що у них «все на обличчі написано», і отримавши «по рогах» за брехню, Терези більше не експериментують. Тим не менш, у них чудово виходить плести інтриги, якщо це потрібно для справи. Недарма з Терезів виходять відмінні дипломати та адвокати. Тобто побутова брехня – не їх коник. А ось глобальний обман на державному рівні – цілком у дусі представників цього знаку. Але і тут вони не стільки обманюють, скільки хитрують, лукавлять і недоговорюють.

Як розпізнати брехню Козерога

Козероги вдаються до брехні, коли треба вибитися вперед і коли їм треба пустити пил в очі оточуючим. Представники цього знаку настільки гонорові, що для них брехня – спосіб переконати знайомих у своєму матеріальному достатку і високому статусі.
Причому Козероги самі щиро вірять у те, що вони розповідають. Вони існують начебто відразу в двох світах – реальному і уявному, в якому вони ще успішніші, багатші, більш значущі, а отже – повністю задоволені життям. Ще Козероги можуть збрехати, щоб домогтися жінки. У цьому випадку Козеріг «розпускає хвіст» і обіцяє своїй обраниці «золоті гори», втім про що часто забуває, як тільки мету досягнуто. Викрити Козерога нескладно – достатньо просто знати справжнє становище у суспільстві і уважно слухати його розповіді, стежачи за його обличчям – як тільки він починає брехати, його голос стає збудженим, очі загоряються, а кінчики вух стають червоними. Хоча не соромно йому ні на грам.

Як розпізнати брехню Тельця

Для Тельців брехня – мистецтво. Вони плетуть павутину брехні, щоб справити враження на оточуючих, аби здатися більш значущими або викликати співчуття.
Часто представники цього знаку вдаються до брехні, щоб не давати грошей в борг, хоча до цього могли з захопленням розповідати про те, що їм щойно виплатили премію, або про те, як вони «просадили» пару тисяч доларів в казино або на колекційну сумочку. Ще один привід для брехні – стосунки з протилежною статтю. Щоб уникнути неприємних і непотрібних розпитувань, чоловіки – Тельці будуть клястися по телефоні, що сидять на нараді, причому їх не збентежить навіть те, що в трубці гримить музика і лунає жіночий сміх. Найдивовижніше, що Тельцям все сходить з рук – хтось настільки зачарований цими гарнюнями, що готовий проковтнути будь-яку брехню, аби бути з ними, а хтось вже давно не сприймає їх серйозно, ставлячись до представників цього знаку як до нерозумних немовлят, на котрих і сердитися гріх.

Як розпізнати брехню Лева

Леви брешуть «по-царськи». Їм важливо зберегти обличчя, тому павутина сплетеної ними брехні часто стає частиною їхнього життя. Викрити Лева непросто – він запам’ятовує всі найдрібніші деталі своєї брехні та не проколюється на дрібницях, тому оточуючі змушені йому вірити.
Для Лева брехня – костюм, який він одягає для того, щоб приховати від когось правду, або для того, щоб повеселити оточуючих. Володіючи неабияким талантом оповідача, Лев будь яку свою розповідь перетворює на барвисте дійство, а для того, щоб реальність не заважала красі оповідання, Лев прикрашає її вигаданими деталями, причому не з тією метою, щоб обманути, а для того, щоб показати, наскільки у нього, Лева, життя цікаве і захоплююче. А ось отримати матеріальну вигоду з власної брехні Лев не старається – він занадто гордий і педантичний, йому простіше піти і заробити, ніж обманом досягти збагачення.

Як розпізнати брехню Скорпіона

Для Скорпіонів брехня – спосіб підтримати той образ, який вони собі створюють для оточуючих. Якщо вони позиціонують себе як саму нещасну людину на світі, то вам належить почути страшні історії про автомобільні аварії та стихійних лиха, а вже родичів Скорпіони «ховають» просто натовпами, і все тільки для того, щоб їх пожаліли.
Якщо ж Скорпіон мріє здаватися великим гуру і містиком, він придумає неймовірні випадки про нашестя інопланетян, привидів і здобутті просвітлення після падіння йому на голову цегли з 25-го поверху. Але найчастіше Скорпіони вдаються до брехні, щоб досягти збагачення, або задля того, щоб було простіше маніпулювати оточуючими. Багата фантазія і відсутність будь-яких принципів роблять Скорпіонів невловимими для викриття нагромадження брехні. Якщо раптом з якихось причин їм не вірять, вони підуть на все, щоб довести, що все ними сказане – чиста правда. І якщо для цього буде потрібно розбити машину або представити звіт уфологів про наявність замаскованого НЛО в сусідньому районі, то Скорпіони це зроблять – до всього іншого вони ще й дуже самолюбні.

Як розпізнати брехню Водолія

Водолії не брешуть, вони просто не говорять всієї правди. І це відбувається не через злі наміри, а від вродженої скритності.
Маючи звичку у всьому покладатися тільки на себе, вони часто вважають, що їх життя цікаве лише їм самим, а оточуючим не варто нічого розповідати, щоб не давати їм зброю проти себе, коханого. Якщо ж Водолій йде на свідому брехню, значить, йому допекли або він зовсім не довіряє людині. Найчастіше представники цього знаку вдаються до брехні, щоб їх залишили в спокої. Так, наприклад, вони можуть придуритися хворими, щоб не йти на роботу або не виконувати обтяжливі обіцянки. Втім, пізніше вони з лишком компенсують це, коли напад мізантропії пройде. А от самі Водолії брехні не терплять – як тільки вони вловлюють, що їм збрехали, вони замикаються і перестають спілкуватися з цією людиною. Причому обдурити представників цього знаку складно – у них занадто добре розвинена інтуїція.

Як розпізнати брехню Близнюків

Близнюки не брешуть, вони бавляться. Принаймні, вони самі собі саме так пояснюють свою тягу до брехні. Іноді вони користуються цим, щоб переконати оточуючих у своїй правоті, а іноді – щоб витягти з ситуації матеріальну вигоду.
Представники цього знаку без докорів совісті можуть видати неякісний товар за елітну річ або змусити своєю неправдою іншу людину оплатити їхні витрати. Брешуть Близнюки віртуозно, наводячи аргументи і «факти», причому вчаться цьому вони ще в ранньому дитинстві – боячись покарання за вчинки, маленькі Близнюки складають цілі історії, з яких випливає, що вже вони точно ні в чому не винні. Викрити Близнюків у брехні складно – вони занадто добре знають свою роль, щоб допустити прикрий промах і дати вам можливість запідозрити їх в обмані . Тому , спілкуючись із Близнюками, навчіться ділити все, що вони говорять, на 48 і 4.

Як розпізнати брехню Діви

Діви брешуть часто, але невміло. У них виходить настільки незграбно, що навіть дуже непрониклива людина розуміє, що її обманюють.
Діви збиваються, починають заїкатися, червоніють і в результаті не досягають бажаного, а всього лиш налаштовують оточуючих проти себе. Причому чоловіки – Діви брешуть частіше, ніж прекрасні представниці цього знаку – жінкам зазвичай це просто не треба, вони діють іншими методами , та ще й спрацьовує вроджене почуття бридливості – для них осквернити себе брехнею найчастіше те ж саме, що вивалятися в багнюці. А от чоловіки вдаються до брехні навіть тоді, коли від них не вимагають пояснень чи виправдань. Так, наприклад, на питання: « Де ти зараз знаходишся? » Від чоловіків цього знаку можна почути парадоксальне : «Стою в пробці». Ага. О третій годині ночі, в спальному районі. А найцікавіше, що чоловіки – Діви щиро дивуються і ображаються, коли їм не вірять.

Як розпізнати брехню Стрільця

Стрільці брешуть натхненно, але безглуздо, причому часто без причини і по дрібницях. Їх брехня дратує оточуючих, так як шита білими нитками.
По властивості свого характеру Стрільці просто хронічно не можуть уявити собі, що хтось, крім них виявиться правий, тому вони на ходу вигадують неіснуючі подробиці, а потім, коли потреба у брехні відпадає або хтось намагається викрити їх в підтасовуванні фактів, з легкістю відмовляються від своїх слів, стверджуючи, що вони ніколи нічого подібного не говорили. Їх брехня порожня і негайна, так як Стрільці не схильні до довгострокових інтриг. Для них головне – наполягти на своєму тут і зараз. Часто це стає причиною того, що Стрільцям перестають довіряти і сприймають їх як хлопчика, який кричав: «Вовки, вовки». А ще Стрільці , так само як і Леви, люблять перебільшувати: вони прикрашають всі – свої заслуги та здобутки, небезпеку, що загрожувала їм в якійсь ситуації, свою привабливість і значимість.

Як розпізнати брехню Риб

Риби не брешуть, вони фантазують. Створюючи собі внутрішній світ, в якому «все по-іншому» , Риби стараються і оточуючих переконати в реальності цього світу.
Жінки-Риби часто придумують неіснуючих шанувальників, наділяють їх рисами того, кого хотіли б бачити поряд з собою, і розповідають про кавалера подругам. Причому у них це виходить вельми переконливо, адже вони розігрують цілі вистави, наприклад, на тему: «Як ми провели вихідні» або «Як мій молодий чоловік здавав на права». І Риб не можна строго судити за їх брехню – таким чином вони намагаються примирити себе з дійсністю і довести, що і у них «все як у людей, а може, і краще». Не кажучи вже про те , що на глобальну і шкідливу брехню жінки-Риби не здатні – вони нею гидують. Чоловіки-Риби – вроджені казкарі, вони брешуть з любові до мистецтва і для того, щоб не втрачати те, що мають. І їм віриш – таких щирих очей у них не буває навіть тоді, коли вони говорять щиру правду. До речі, як і Водолії, Риби – прекрасні детектори брехні – вона для них як би матеріальна. Іноді створюється враження, що людину, що намагається обдурити представника цього знаку, оточує якась щільна субстанція, яку Риби «зчитують».

Гадаю кожен з читачів знайшов щось цікаве для себе… Будьте пильні!

Поширити: Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone

шПійон

Перший хлопець на селі. Виконуючий обов'язки Голови Сільради.

Вам це має сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *